بیشتر بدانید

توضیحاتی در مورد مرکز توانا

مرکز توانا با مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و معاونت درمان با همکاری پرسنل با تجربه جهت ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل در شهر اصفهان آماده برای خدمت رسانی به شما و خانواده های محترم می باشد. همچنین مرکز توانا با بیش از 20 سال سابقه حرفه ای در زمینه خدمات پزشکی و پرستاری در محیط آرام بخش منزل، با قدرت در جمع بهترین مرکز های خدمات پزشکی و پرستاری در منزل در شهر اصفهان میباشد و میتواند بهترین گذینه برای شما باشد . 

مرکز توانا همواره به صورت شبانه روزی در تمامی ایام هفته با کادری دلسوز و پرستاران با تجربه و مجرب پاسخ گوی شما عزیزان می باشد. پس هر زمان امکان درخواست اعظام پرستار برای شما امکان پذیر است. لازم به ذکر است مراقبان مرکز توانا با اشنایی کامل به امور سالمندان در تلاش هستند تا بهترین شرایط را برای سالمند و بیماران خاص شما مهیا سازند.

خدمات مرکز توانا به 2 دسته کلی خدمات پرستاری و پزشکی میباشد که تمامی این خدمات در منزل و محل سکونت شما میباشد که این امر کمک شایانی به بیماران و سالمندانی که شرایط سختی دارند میکند . لذا برای راحتی بیشتر شما تمامی خدمات را به صورت 24 ساعته انجام می دهیم و برای اعظام پرستار یا پزشک مورد نظر خود میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید .

  • اصفهان، خیابان احمدآباد خیابان توانا
  • شماره تماس : 09133036788