درمان زردی نوزاد در منزل اصفهان | مرکز پرستاری توانا

درمان زردی نوزاد در اصفهان

مرکز پرستاری و پزشکی توانا در استان بزرگ اصفهان با توجه به سال ها تجربه و خدمت به همشهریان عزیز اصفهانی خدمت درمان زردی را با استفاده از دستگاه فتوتراپی در محل سکونت و منزل شما انجام میدهد.

زمانی وجود دارد که شما میخواهید درگیر حال و هوای بیمارستان قرار نگیرید و در منزل خودتان مراحل درمان انجام شود، در این شرایط باید با مرکز پرستاری توانا تماس بگیرید که در اولین فرصت پرستار مورد نظر را اعزام کند.

برای اعزام کارشناس میتوانید از طریق تماس تلفنی این کارو انجام دهید .

روش‌ های درمان زردی در منزل

در نظر داشته باشید که درمان زردی در منزل اصفهان روش‌ های گوناگونی دارد. ابتدا مادران باید بر روی تغذیه خود بسیار حساس باشند. مادران شیرده بهتر است غذا هایی با طبع گرم استفاده نکنند‌. چون غذا های طبع گرم ممکن است زردی را در نوزادان آن ها افزایش دهند. هر چقدر تغذیه مادر سالم و مناسب باشد میزان شیر او نیز افزایش پیدا کرده و از افزایش علائم زردی در نوزاد نیز جلوگیری می‌ شود. در نظر داشته باشید بسیاری از مادرانی که شیر کافی برای تغذیه کودکان ندارند ممکن است کودکان آن ها به زردی مبتلا شده و از این طریق مشکلات زیادی را تجربه کنند. پس بر روی تغذیه مادران بسیار تمرکز کرده تا بتوانید این مشکل را به راحتی برطرف کنید.

در نظر داشته باشید که معمولاً مادران در روز های ابتدایی زایمان مقدار شیر آن ها بسیار کم بوده و از این طریق ممکن است کودکان به خوبی تغذیه نشوند‌. در صورت کم بودن شیر برای نوزاد بهتر است مادران از شیر خشک به عنوان یک غذای مکمل استفاده نمایند. سپس از این طریق نیز زردی کودکان خود را تا حدود بسیار زیادی کنترل کنند. البته باید شیر خشک را مطابق با نظر پزشک برای کودکان خود استفاده نمایند. مادران باید حتماً از مصرف بی‌ اندازه و زیاده این ماده بپرهیزند‌. اگر مادران می‌ خواهند از شیر خشک به عنوان یک صمغ استفاده کرده و زردی کودکان خود را برطرف کنند بهتر است از یک چهارم قاشق غذاخوری این ماده استفاده کنند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید اگر مادر به صورت همزمان از شیر خشک نیز استفاده کند و شیر خود را به کودک نیز بدهد می‌ تواند تا حدود بسیار زیادی زردی کودک خود را کنترل کند.

اجاره دستگاه فتوتراپی در اصفهان

در نظر داشته باشید که درمان زردی در منزل اصفهان بسیار راحت می‌ باشد. با استفاده از چند روش می‌ توانید به راحتی زردی نوزادان خود را درمان کرده و آن ها را از شر این بیماری رهایی بخشید. شهر اصفهان دارای امکانات بسیار زیادی می‌ باشد. افراد ساکن در آن می‌ توانند به راحتی از این امکانات استفاده کنند. شما می‌ توانید از مراکزی که در این شهر وجود دارند استفاده کرده و مشکلات خود را به راحتی برطرف کنید. همچنین بسیاری از افراد به دنبال اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل اصفهان هستند‌.

فتوتراپی در منزل اصفهان نیز یک روش بسیار عالی برای درمان زردی کودکان محسوب می‌ شود. شما می‌ توانید از این روش بسیار عالی استفاده کرده و مشکل کودک خود را برطرف کنید. در نظر داشته باشید که اجاره این دستگاه بسیار راحت است. شما می‌ توانید در سریع‌ ترین زمان ممکن این دستگاه را تهیه کرده و از آن در منزل خود بهره ببرید. همچنین یک محیط بیمارستانی بسیار عالی را برای کودک خود فراهم کرده و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بیمارستان‌ ها نداشته باشید.

اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل اصفهان | مرکز پرستاری توانا

برای اعزام کارشناس میتوانید از طریق تماس تلفنی این کارو انجام دهید .