تزریقات در منزل در اصفهان | توانا

تزریقات در منزل در شهر اصفهان

یکی از بهترین خدماتی که پزشک یا پرستار می‌تواند در منزل به بیمار ارائه دهد، تزریقات و سرم‌تراپی (وصل کردن سرم) است. به‌خصوص در مورد بیماران مبتلا به سرطان، مشکلات تنفسی، سکته مغزی، ضعف سیستم ایمنی بدن، بیماری رماتیسم و پوکی استخوان که انجام به موقع تزریقات واقعا حیاتی است.

این نوید را به شما می‌دهیم که مرکز پرستاری توانا امکان انجام انواع تزریقات در منزل در استان اصفهان را برای شما فراهم کرده است تا از رفت‌وآمدهای غیر ضروری و خطر ابتلا به بیماری‌های واگیردار خلاص شوید. در ادامه به جزئیات بیشتر آن اشاره خواهیم کرد.

برای اعزام کارشناس میتوانید از طریق تماس تلفنی این کارو انجام دهید .

دلایل اصلی بهره‌مندی از تزریقات در منزل

طبق اصول پزشکی، انواع تزریقات عضلانی، زیرجلدی، داخل پوستی، داخل وریدی، داخل مفصلی و داخل صفاقی باید به‌صورت ایمن و توسط یک پزشک یا پرستار باتجربه و آموزش‌‌دیده انجام شوند. در غیر این صورت، خطراتی مانند پارگی رگ، آسیب به اعصاب محیطی و سرایت بیماری‌های عفونی مانند هپاتیت C و B و HIV بیمار را تهدید می‌کنند.

این اطمینان را به شما می‌دهیم که کادر درمان مرکز پرستاری توانا یکی از بهترین‌ها در زمینه پزشکی و پرستاری  و پانسمان در منزل اصفهان هستند. از دیگر مزایای بهره‌مندی از خدمات تزریقات در منزل این مرکز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مطمئنا جابه‌جایی مداوم سالمندان، کودکان، خانم‌های باردار، معلولین، بیمارای مبتلا به انواع مشکلات حرکتی و بیماران ناتوان در شرایط کما یا حیات نباتی برای انجام یک تزریق عضلانی ساده واقعا دشوار است. درحالی‌که می توانید با کمک تزریقات در منزل از خدماتی مشابه با مراکز درمانی بهره‌مند شوید.
  • تجربه نشان داده است که اکثر کودکان دچار فوبیا (ترس) از سوزن هستند. مطمئنا به کمک تزریقات در منزل می‌توانید به کودک خود روحیه بدهید و در شرایط آرام‌بخشی روند درمان را تکمیل کنید.
  • احساس راحتی و امنیت خاطر برای فرد بیمار و یا سالمند دیگر مزیت فرایند تزریقات در خانه میباشد.
  • نمی‌توان انکار کرد که با انجام تزریقات در منزل، علاوه‌ بر راحتی امکان صرفه‌جویی در وقت و انرژی نیز فراهم می‌شود.
  • با خلاص شدن از پرداخت هزینه‌های اضافی رفت‌وآمد و بستری، می‌توان گفت که مقرون‌به‌صرفه است.

با انواع تزریقات بیشتر آشنا شوید

تزریق عضلانی، رایج‌ترین روش برای تزریق انواع داروها است. چراکه باعث دسترسی آسان دارو به جریان خون و جذب سریع آن می‌شود.

در تزریق وریدی داروها مستقیما به داخل وریدها (سیاهرگ‌ها) وارد می‌شوند و در سرم‌تراپی این کار با اتصال یک كاتتر به پوست انجام می‌شود. اصولا از تزریقات زیر پوستی و داخل جلدی برای واکسیناسیون و انسولین‌درمانی استفاده می‌شود. 

به جز تزریق داخل مفصلی که معمولا برای درمان نقرس، آرتروز و التهاب تاندون کارایی دارد و تزریق داخل صفاقی که اغلب برای شیمی‌درمانی بیماران مبتلا به سرطان انجام می‌شود، امکان انجام سایر تزریقات توسط یک پرستار باتجربه وجود دارد. تزریقات تخصصی داخل مفصلی و داخل صفاقی حتما باید توسط پزشک انجام شوند.

دلایل اصلی بهره‌مندی از تزریقات در منزل | توانا

برای اعزام کارشناس میتوانید از طریق تماس تلفنی این کارو انجام دهید .

سخن آخر مرکز توانا

خدمات تزریقات در منزل در شهر اصفهان از مرکز توانا، بستری مناسب برای کاهش بار روانی و مالی بیماران و نزدیکان آن‌ها است. پیشنهاد می‌کنیم با توجه به ادامه روند شیوع همه‌گیری ویروس کرونا، با انجام خدمات اولیه پزشکی در منزل به کاهش شلوغی بیمارستان‌ها کمک کنید. بدین شکل، سلامت خودتان نیز تضمین شده است!

آیا خدمات آزمایشگاهی و تزریقاتی مرکز توانا از کیفیت مطلوبی برخوردار است؟

این مجموعه برای ارائه خدمات خود با کارشناسان و پرستاران متخصص و  باتجربه همکاری دارد. این متخصصان برای پیوستن به مجموعه توانا شرایط سخت گزینشی را طی کرده‌اند. بنابراین جای هیچ نگرانی نیست

چه بیماری‌هایی به تزریق نیاز دارند؟

بیماری‌های دیابت، بیماری کبد، بیماری قلبی یا هر بیماری قلبی عروقی دیگر، سکته مغزی، سیستم ایمنی ضعیف، بیماری ریوی، ایدز، بیماری کلیوی و بسیاری از بیماری‌های دیگر هستند. همچنین واکسن‌ها، داروهای درمانی، داروهای ضد بارداری و سایر نیازهای درمانی و مراقبتی کمک کند.

آیا تزریق سرم نیز می‌تواند در منزل و در محل حضور پرستار انجام گیرد؟

بله در صورت تجویز پزشک این کار طبق تعرفه آن انجام میشود.