ویزیت پزشک تخصصی در منزل در اصفهان | توانا

ویزیت دکتر متخصص در منزل در شهر اصفهان

طبق دستورالعمل سازمان بهداشت جهانی، ابتدا بیمار باید برای ارزیابی اولیه به پزشک عمومی یا خانواده مراجعه کند و در مرحله بعد به پزشک متخصص مربوطه ارجاع داده شود. متاسفانه بسیاری از افراد به‌دلیل عدم آگاهی از این مسئله، مدام به پزشکان متخصص شاخه‌های مختلف پزشکی مراجعه می‌کنند و با وجود صرف هزینه‌های زیاد خیلی دیر به نتیجه می‌رسند.

خوشبختانه مرکز پرستاری توانا امکان حضور و ویزیت پزشک تخصصی در منزل در استان اصفهان را برای شما فراهم کرده است. بدین‌شکل، می‌توانید طبق یک برنامه درمانی مناسب و به دور از آلودگی‌های بیمارستانی، با حداقل هزینه در کوتاهترین زمان ممکن بیماری خود را در منزل درمان کنید.

برای اعزام کارشناس میتوانید از طریق تماس تلفنی این کارو انجام دهید .

جزنیات بیشتر از نحوه ویزیت دکتر متخصص در منزل

درصورتی‌که نیاز به حضور یکی از پزشکان متخصص و متبحر مرکز پرستاری توانا در منزل شما باشد، میتوانید از طریق تماس تلفنی که در کادر زیر ذکر شده انجام دهید. تجربه نیز نشان داده است که بهره‌مندی از خدمات پزشکی و پرستاری در خانه توانسته به غربالگری و تشخیص زودهنگام بیماری‌ها، کاهش عوارض داروها، تقلیل مدت زمان بستری بیماران در مراکز درمانی، حفظ استقلال افراد ناتوان و سالمند و کاهش مرگ‌ومیر بیماران کمک زیادی کند. از متخصصان حاضر در این مرکز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پزشک متخصص ارتوپد. می‌تواند با تمرکز بر فیزیولوژی سیستم اسکلتی-عضلانی، مشکلات و بیماری‌هایی که بر سیستم حرکتی فرد تاثیر می‌گذارند را تشخیص دهد و درمان کند. حضور پزشک متخصص ارتوپد در منزل برای افراد معلول یا کسانی‌که دچار انواع شکستگی هستند، واقعا گزینه عالی محسوب می‌شود.
  • پزشک متخصص مغز و اعصاب. این گروه از متخصصان برای تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به سیستم عصبی مرکزی و محیطی مانند پارکینسون، آلزایمر، صرع، سکته مغزی، سی‌پی یا فلج مغزی و غیره بهترین هستند. با حضور پزشک در منزل، از جابه‌جایی دشوار این گروه از بیماران راحت می‎شوید.
  • پزشک متخصص قلب و عروق. سال‌ها در زمینه انجام تست‌هایی مانند نوار قلب، اکوی قلب، تست ورزش، آنژیوگرافی و غیره آموزش دیده است و می‌تواند از نتایج آن‌ها برای تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به قلب و عروق و حتی جراحی استفاده کند. جالب است بدانید که مرکز توانا امکان گرفتن نوار قلب در منزل اصفهان را نیز دارد.
  • پزشک متخصص عفونی. با شیوع ویروس کرونا، اهمیت وجود این شاخه پزشکی برای همه ما بیشتر شد. می‌توانید از حضور پزشک متخصص عفونی در منزل برای دریافت برنامه درمانی کووید-19 و دیگر بیماری‌های باکتریایی، ویروسی و قارچی استفاده کنید. بدین‌شکل‌، مانع از انتقال بیماری مسری خود به سایر افراد جامعه می‌شوید.
  • پزشک متخصص داخلی. اصولا پزشک متخصص داخلی برای تشخیص و درمان بیماری‌های داخلی بهتر از پزشک عمومی عمل می‌کند. زیرا علم و تجربه بیشتری در این زمینه دارد. شما می‌توانید برای تشخیص و درمان بیماری‌های مزمن و زمینه‌ای از حضور این پزشکان بهره‌مند شوید.
  • پزشک متخصص اطفال. با توجه به اینکه کودکان در منزل همکاری بهتری دارند، پزشک متخصص اطفال در شرایط مناسب‌تری می‌تواند برای تشخیص و درمان بیماری‌ها و مشکلات مربوط به رشد و سلامتی جسمی کودکان و نوزادان اقدام کند.

از سایر تخصص‌ها  می‌توان به تخصص زنان و زایمان، تخصص گوارش، تخصص گوش، حلق و بینی، تخصص روانپزشکی و غیره اشاره کرد. و همچنین ویزیت پزشک عمومی در منزل از خدماتی هست که این مرکز در شهر اصفهان انجام میدهد.

برای اعزام کارشناس میتوانید از طریق تماس تلفنی این کارو انجام دهید .

سخن آخر مرکز توانا

جالب است بدانید که معمولا  دکتر تخصصی با دریافت سرنخ‌هایی توسط پزشک برای یک تشخیص دقیق‌تر همراه است. چراکه می‌تواند از نزدیک شرایط منزل، وضعیت بهداشت، اقدامات صورت‌گرفته و داروهای مصرفی را مشاهده کند. به‎همین‌دلیل، ما معتقد هستیم که احیای مجدد ویزیت پزشک در خانه در اصفهان کمک زیادی به صرفه‌جویی در هزینه‌های بیماران می‌کند. علاوه‌براین، متخصصان پزشکی می‌توانند سطح مراقبت‌ها و تجربیات خود را گسترش دهند و از دیدگاه بیمار به مسائل و مشکلات نگاه کنند!