نمونه گیری آزمایشات در منزل در اصفهان | توانا

نمونه‌گیری آزمایش در منزل در شهر اصفهان

اگر پزشک از شما بخواهد که برای تشخیص قطعی، دوباره همه آزمایش‌های انجام شده را تکرار کنید. احتمالا اولین چیزی که به ذهن شما می‌رسد این است که ای کاش شرایطی برای نمونه‌گیری در منزل فراهم بود. به‌خصوص اگر به‌دلیل ابتلا به سرطان، دیابت، مشکلات تیروئید، مشکلات قلبی و عروقی، بیماری‌های کبدی و کلیوی، بیماری‌های انعقاد خون و غیره مجبور باشید هر 2 تا 4 ماه یکبار وضعیت بالینی خود را به کمک آزمایش خون چک کنید. ( لازم به ذکر است که مرکز پرستاری توانا به طور حرفه ای رگ گیری نوزاد و اطفال رو هم انجام میدهد. )

این نوید را به شما می‌دهیم که تحت نظارت دقیق آزمایشگاه و با اعزام بهترین کارشناسان نمونه‌گیر، از این به بعد می‌توانید از خدمات نمونه‌گیری آزمایشات در منزل در استان اصفهان از مرکز توانا بهره‌مند شوید. دقیقا مشابه شرایط مراجعه حضوری به آزمایشگاه، از نمونه آزمایش خون گرفته تا نمونه برای کشت یا آنالیز مدفوع و ادرار و حتی تست کرونا .

شروع همه‌گیری ویروس کرونا به همگان ثابت کرد که خدمات پزشکی و پرستاری در منزل ، از هر نظر خصوصا برای کنترل بیماری‌های واگیردار یک اقدام عاقلانه است. شما به‌راحتی در منزل تحت شرایط کاملا کنترل شده یک نمونه از ترشحات حلق یا پشت بینی خود می دهید و طی 1 تا 2 روز نتیجه آزمایش PCR به شما اطلاع داده می‌شوید. در ادامه به جزئیات بیشتر نحوه نمونه‌گیری آزمایشات از مرکز پزشکی و پرستاری توانا اشاره خواهیم کرد.

برای اعزام کارشناس از طریق تماس تلفنی این کارو انجام دهید .

نحوه صحیح نمونه‌‌گیری در منزل

در مورد دریافت نمونه خون، کارشناس مرکز پرستاری توانا در شرایط کاملا استریل و با رعایت اخلاق پزشکی این کار را برای شما طبق ایندکس‌های درخواستی پزشک انجام خواهد داد.

برای نمونه‌گیری از ادرار و مدفوع در منزل، کارشناس ابتدا نکات لازم را ذکر خواهد کرد و سپس با ارائه یک یا دو عدد ظرف استریل از شما می‌خواهد که نمونه مورد نظر را جمع‌آوری کنید.

جالب است بدانید که تست کرونا فقط شامل PCR نیست. بلکه گاهی پزشک پیش از هرگونه اقدامی درخواست آزمایش خون برای بررسی شاخص‌های اولیه CPR، ESR و CBC را می‌دهد. چراکه در صورت مثبت شدن دو شاخص اول و افزایش بیش‌ازحد تعداد گلبول‌های سفید براساس نتایج CBC، فرد به احتمال بیش از 70% کرونا مثبت تلقی می‌شود.

سپس برای تایید نهایی و تشخیص اختصاصی وجود ماده ژنتیکی RNA ویروس کرونا در نمونه خلط حلق و بینی، نوعی از تست PCR یعنی RT-PCR انجام می‌شود. کارشناس مرکز پزشکی و پرستاری توانا سوآب پنبه‌ای 15 سانتی‌متری و استریل را درون حلق و بینی شما وارد می‌کند و به مدت 10 تا 15 ثانیه حرکت می‌دهد. سپس نمونه‌ها به آزمایشگاه منتقل می‌شوند.

نحوه صحیح نمونه‌‌گیری آزمایشات در منزل | توانا

مزایای آزمایش خون در منزل

اگر هنوز نسبت به خدمات مرکز پزشکی و پرستاری توانا مردد هستید، پیشنهاد می‌کنیم به مزایای ویژه آن توجه کنید:

  • با مراجعه حرفه‌ای‌ترین کارشناسان نمونه‌گیری به منزل شما، از شلوغی ترافیک خیابان‌ها و انتظار در صف طولانی آزمایشگاه‌ها خلاص می‌شوید. مطمئنا چنین امکانی باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما نیز خواهد شد.
  • با توجه به اینکه کلینیک‌های آزمایشگاهی از پرخطرترین و آلوده‌ترین مکان‌ها محسوب می‌شوند. با انجام نمونه‌گیری در منزل و دریافت آنلاین پاسخ آزمایشات، ریسک ابتلای خود را به حداقل می‌رسانید. به ویژه در مورد ویروس کرونا که قدرت و سرعت ابتلای بالایی دارد.
  • مطمئنا نمونه‌گیری در منزل، برای افرادی‌که به‌تازگی جراحی داشته‌اند یا دچار شکستگی شده‌اند، بیماران در کما یا حیات نباتی، افراد معلول، سالمند و خانم‌های باردار که توان حرکتی کمی دارند، بهترین گزینه است.
  • اصولا کودکان و سالمندان به‌دلیل شرایط روانی بهتر، در منزل همکاری بیشتری با کادر درمان می‌کنند. به‌خصوص در مورد تست PCR کرونا که کمی دردناک است.

برای اعزام کارشناس از طریق تماس تلفنی این کارو انجام دهید .

سخن آخر مرکز توانا

جالب است بدانید که با بهره‌مندی شما از خدمات پرستاری و پزشکی در منزل از تیم حرفه ای توانا  ، از مراجعات غیر ضروی به آزمایشگاه‌ها نیز کاسته می‌شود و کارشناسان می‌توانند به مراجعین واقعی، خدمات بهتری ارائه دهند. پیشنهاد می‌کنیم این فرصت عالی را برای حفظ سلامت خود و دیگران از دست ندهید! برای درخواست و اعظام کارشناس از مجموعه حرفه ای توانا میتوانید از طریق تماس تلفنی این کارو انجام دهید .

همچنین مرکز پرستاری توانا مجهز به افراد و کارشناسان حرفه ای برای مراقبت از بیمار در منزل اصفهان   میباشد پس با خیال راحت از بیمار خود در منزل تحت نظر تیم حرفه ای توانا مراقبت کنید