نوار قلب در منزل در اصفهان | توانا

نوار قلب یا ECG توسط کارشناس در منزل

تجربه نشان داده است که تحمل صف‌های طولانی بیمارستان یا مطب برای بیماران قلبی یا کسانی که از درد قفسه سینه رنج می‌برند، واقعا غیر ممکن است. به‌خصوص در مورد افراد بالای 60 سال که به‌دلیل ابتلا به بیماری‌های مزمنی مانند فشار خون و کلسترول بالا، همیشه در خطر سکته یا حمله قلبی هستند.

خوشبختانه مرکز پرستاری توانا امکان ارائه خدمات نوار قلب و اکو در منزل در شهر اصفهان را برای شما فراهم کرده است. در نتیجه بدون هیچ استرس و نگرانی می‌توانید با حضور پرستار یا پزشک متخصص در منزل وضعیت قلب خود را چک کنید.

وجود چنین خدماتی برای معلولین و افراد دارای مشکلات حرکتی، سالمندان، خانم‌های باردار، افرادی که به تازگی جراحی قلب کرده‌اند و دوران نقاهت خود را می‌گذرانند و بیماران در کما اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

برای اعزام کارشناس میتوانید از طریق تماس تلفنی این کارو انجام دهید .

علل و مزایای گرفتن نوار قلب در منزل

طبق آمار، سکته قلبی یکی از دلایل اصلی مرگ‌ومیر در سراسر جهان هستند. درحالی‌که می‌توان با گرفتن نوار قلب یا الکتروکاردیوگرام (ECG) و تشخیص سریع مشکلات قلبی، از بروز آن پیشگیری کرد. جالب است بدانید که گرفتن نوار قلب فقط مختص افراد مسن نیست و در صورت مشاهده علائم نارسایی قلب مانند ضربان نامنظم قلب، باید در هر سنی انجام شود. معمولا نتیجه تست نوار قلب به پزشک کمک می‌کند تا:

  • وضعیت سیستم هدایت الکتریکی قلب را بررسی کند.
  • خطر وجود مشکلات قلبی ارثی یا مادرزادی را ارزیابی کند.
  • اندازه قلب، احتمال تنگی عروق اصلی یا گشاد شدن دریچه‌ها را چک کند.
  • با توجه به علائم بالینی بیمار، احتمال بروز یک حمله قلبی در آینده نزدیک را پیش‌بینی کند.
  • میزان تاثیرگذاری داروهای قلبی تجویز شده را بررسی کند.

مطمئنا پس از گرفتن نوار قلب در منزل در اصفهان از مرکز توانا، با توجه به اینکه دیگر نیاز به پرداخت بودجه برای رفت‌‌و‌آمد و بستری موقت در بیمارستان نیست. نه تنها در وقت بلکه در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنید. محیط منزل همیشه امن‌ترین و آرامش‌بخش‌ترین مکان برای بیماران و سالمندان بوده است. به‌همین‌دلیل، معمولا درصد خطا در نتایج تست نوار قلب در منزل کمترین میزان است.

لازم به ذکر است که مرکز پرستاری توانا خدماتی همچون تفسیر نوار قلب و مشاوره تلفنی هم انجام میدهند .

تجربه همه‌گیری ویروی کرونا به همه ما ثابت کرد که محیط‌های بیمارستانی با ریسک بالای آلودگی همراه هستند. با توجه به اینکه اکثر مراجعین برای گرفتن نوار قلب، سالمند یا دچار نارسایی‌های قلبی هستند. بنابراین گرفتن نوار قلب در منزل، خطر ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی را کاهش می‌دهد.

نحوه گرفتن اکو و نوار قلب در منزل مرکز توانا

مرکز خدمات پزشکی و پرستاری توانا مجهز به تجهیزات پرتابل یا قابل حمل برای گرفتن نوار قلب است و به همراه تیم پزشکی قوی خود می‌تواند مشابه شرایط بیمارستان خدمات لازم را در منزل به شما ارائه دهد. مطمئنا اگر علائم مشکوکی در نتیجه تست نوار قلب شما مشاهده شود، به سرعت به پزشک متخصص قلب‌وعروق ارجاع داده خواهید شد. این مرکز امکان اعزام تکنسین خانم یا آقا را دارد و می‌توانید حتما در این مورد دست به انتخاب بزنید.

نحوه نوار قلب در منزل | توانا

برای اعزام کارشناس میتوانید از طریق تماس تلفنی این کارو انجام دهید .

سخن آخر مرکز توانا

بهتر است بدانید که مرکز پرستاری توانا علاوه بر گرفتن نوار قلب در منزل در شهر اصفهان ، در زمینه ارائه سایر خدمات پزشکی مانند تعویض پانسمان در منزل اصفهان  و ویزیت پزشک عمومی، مراقبت از بیماران، سرم‌تراپی، پانسمان و تزریقات در منزل در شهر بزرگ اصفهان نیز فعال است. از این فرصت عالی استفاده کنید!