ویزیت پزشک عمومی در منزل در اصفهان | توانا

ویزیت پزشک عمومی در منزل در شهر اصفهان

به‌واقع رشد جمعیت و کاهش ظرفیت بیمارستان‌ها باعث کم شدن توجه پزشکان و پرستاران به بیماران شده است. به‌همین‌دلیل، جامعه پزشکی به فکر فراهم کردن امکاناتی به‌منظور ویزیت پزشک یا ارائه خدمات مراقبتی پرستاران در منزل افتاده است.

خوشبختانه مرکز خدمات پزشکی و پرستاری توانا همگام با این مسئله، خدماتی مانند ویزیت پزشک عمومی در منزل در استان اصفهان ( و به خصوص ویزیت پزشک متخصص در منزل اصفهان ) خدمت شما ارائه می‌دهد. پس از مشخص شدن برنامه درمانی خود می‌توانید از حضور پرستاران مجرب این مرکز در منزل برای انجام خدمات تخصصی مانند تزریقات، پانسمان، کنترل درد، گرفتن نوار قلب، بررسی فشار و قند خون و غیره بهره‌مند شوید.

برای اعزام کارشناس میتوانید از طریق تماس تلفنی این کارو انجام دهید .

نحوه ویزیت پزشک عمومی از مرکز توانا

پزشکان عمومی تیم پزشکی توانا معمولا در ابتدای حضور در خانه شما، به کمک تجهیزات پرتابل یک چکاب کامل از سطح هوشیاری و علائم حیاتی مانند تعداد نبض، درجه حرارت، تعداد تنفس در دقیقه و میزان فشار خون انجام می‌دهند. اصولا در مورد بیماران سالمند همزمان سطح اکسیژن خون، سطح قند خون و بررسی آزمایش‌های تاکنون انجام شده مانند آزمایش خون و ادرار و انواع تصویربرداری نیز انجام می‌شود.

اگر نیاز به انجام آزمایش‌های بیشتری باشد، با حضور کارشناس نمونه‌گیر این مرکز در منزل، دیگر نیازی به مراجعه به آزمایشگاه نخواهید داشت. طبیعتا دریافت چنین خدماتی برای افراد معلول، خانم‌های باردار و کسانی‌که به‌تازگی جراحی کرده‌اند، مزیت بزرگی محسوب می‌شود.

پس از معاینه و تشخیص صحیح توسط پزشک عمومی، داروهای مورد نیاز تجویز می‌شوند و اگر ضرورتی برای معاینه توسط یک پزشک متخصص باشد، حتما این کار انجام خواهد شد. معمولا ویزیت دکتر برای تشخیص بیماری‌های رایج، معاینات منظم بیمار به‌خصوص سالمندان، ارزیابی اثربخشی داروهای تجویز شده و شناسایی زودهنگام عوارض احتمالی آن‌ها، انجام تزریقات تخصصی، سوندگذاری یا لوله‌گذاری تنفسی و ارائه گواهی مرگ رایج‌تر است.

توصیه می‌کنیم هنگام حضور پزشک ، حتما یکی از اعضای خانواده برای پاسخگویی به سوالات در کنار شما باشد. در مورد داروهای مصرفی فعلی و نتایج آزمایشات قبلی خود به پزشک اطلاع دهید.

حتما یک لباس راحت بپوشید تا در صورت لزوم امکان معاینه جسمی فراهم باشد.

مزایای ویزیت دکتر عمومی در منزل

طبق تجربه، این کار با مزایای زیادی برای بیماران و اطرافیان آن‌ها همراه است. مواردی چون:

  • دیگر نیازی به مراجعه به مطب پزشک عمومی برای تشخیص و درمان بیماری‌های شایع نیست. در نتیجه، خطر ابتلا به آلودگی‌های بیمارستانی نیز کاهش می‌یابد.
  • شرایط برای تشخیص و درمان بیماری‌های کودکان و سالمندان تسهیل می‌شود. زیرا در منزل آرامش بیشتری دارند و با کادر درمان بهتر همکاری می‌کنند.
  • مطمئنا روند بهبودی بیماران مبتلا به بیماری‌های مزمن حرکتی، تنفسی، قلبی، کلیوی و غیره که باید برای مدت مشخصی استراحت کنند، تسریع می‌شود. معاینات منظم پزشک عمومیدر منزل و حضور اعضای خانواده، کمک زیادی به کاهش مشکلات روانی و عاطفی بیمار می‌کند.
مزایای ویزیت پزشک عمومی در منزل در اصفهان | توانا

بنابراین، می‌توان با آوردن امکانات و تجهیزات پزشکی در منزل، شرایطی مشابه بیمارستان را برای بیماران خاص فراهم کرد.

برای اعزام کارشناس میتوانید از طریق تماس تلفنی این کارو انجام دهید .

سخن آخر مرکز توانا

خوشبختانه همچنان با پیشرفت علم، خدمات مراقبت‌های بهداشتی نیز راحت‌تر و قابل دسترس‌تر شده‌اند. پیشنهاد می‌کنیم با درخواست ویزیت دکتر عمومی در خانه و محل سکونت شما در شهر اصفهان، در زمانبندی خود صرفه‌جویی و زمینه آرامش روحی خود و خانوده‌تان را فراهم کنید!